User Points (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Points
lt: Taškai

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Amount
lt: Suma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Pending
lt: Laukiama

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Balance
lt: Balansas

en: Reason
lt: Priežastis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Admin
lt: Adminas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
