User Points (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Amount
lv: Summa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Pending
lv: Gaida

en: Reference
lv: Atsauce

en: Balance
lv: Bilance

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
