User Points (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
