User Points (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Points
oc: Punts

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: Amount
oc: Montant

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Pending
oc: En espèra

en: Reason
oc: Rason

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
