User Points (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по
