User Points (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Totals
sv: Totalt

en: Transactions
sv: Transaktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Points
sv: Poäng

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: Amount
sv: Belopp

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Pending
sv: Väntar på

en: Reference
sv: Referens

en: Balance
sv: Saldo

en: Reason
sv: Orsak

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Admin
sv: Administrera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
