User Points (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Totals
ta: மொத்தம்

en: Transactions
ta: பரிவர்த்தனைகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Log message
ta: விபரசேகரிப்பு செய்தி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
