User Points (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Balance
ug: بالانس

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
