User Points (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Totals
uk: Підсумки

en: Transactions
uk: Трансакції

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: - None -
uk: - Немає -

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Points
uk: Пунктів

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: Amount
uk: Величина

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Pending
uk: Очікування

en: Reference
uk: Посилання

en: Balance
uk: Баланс

en: Reason
uk: Підстава

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Applied
uk: Застосовано

en: Admin
uk: Адмін

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Internal reference
uk: Внутрішнє посилання

en: Master
uk: Головне
