User Points (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Totals
ur: کل

en: Transactions
ur: لین دین

en: Description
ur: وضاحت

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
