User protect (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Roles
he: תפקידים

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Role
he: תפקיד

en: Provider
he: ספק

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Missing
he: חסר

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Dependencies
he: תלויות
