User protect (8.x-1.0-rc1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
