User protect (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
