User protect (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Role
fi: Rooli

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet
