User protect (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Roles
ka: როლები

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Role
ka: როლი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Default language
ka: საწყისი ენა
