User protect (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Usuário

en: All
pt: Tudo

en: Roles
pt: Papéis

en: E-mail address
pt: Endereço de e-mail

en: Role
pt: Papel

en: Provider
pt: Provedor

en: Default language
pt: Idioma padrão

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Missing
pt: Faltando

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Change own e-mail
pt: Alterar o próprio e-mail

en: Change own password
pt: Alterar a própria senha

en: Allow users to edit their own password.
pt: Permitir que os usuários alterem a própria senha

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Change own account
pt: Mudar a própria conta
