User protect (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Roles
bg: Роли

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Role
bg: Роля

en: Default language
bg: Език по подразбиране
