User protect (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Roles
eu: Zereginak

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Role
eu: Rol

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
