User protect (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
