User protect (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol
