User protect (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Default language
bs: Defaultni jezik
