User protect (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Roles
eo: Roloj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Dependencies
eo: Dependecoj
