User protect (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Password
es: Contraseña

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: All
es: Todo(s)

en: Role
es: Rol

en: Provider
es: Proveedor

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Missing
es: No encontrado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Dependencies
es: Dependencias
