User protect (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Missing
et: Puudub

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Dependencies
et: Sõltuvused
