User protect (8.x-1.4) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Password
ms: Kata laluan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: User
ms: Pengguna

en: All
ms: Semua

en: Roles
ms: Peranan

en: Role
ms: Peranan

en: Default language
ms: Bahasa lalai

en: Machine name
ms: Nama mesin
