User protect (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Default language
nn: Standard språk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
