User protect (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: سجل

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: تدوین

en: Password
fa: رمز

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Default language
fa: زبانپیشفرض

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
