User protect (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: Provider
ru: Поставщик

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Edit operation
ru: Редактировать операцию
