User protect (8.x-1.4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot
