User protect (8.x-1.3) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout
