User protect (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Provider
sv: Leverantör

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Missing
sv: Saknas

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Dependencies
sv: Beroenden
