Users Account Modal (1.0.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Password
be: Пароль

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб
