Users Account Modal (1.0.3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
