Users Account Modal (1.0.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Register
cs: Registrovat

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: Password reset
cs: Reset hesla

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: About
cs: Popis
