Users Account Modal (1.0.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Register
da: Opret konto

en: Password
da: Adgangskode

en: Password reset
da: Nulstil adgangskode

en: Language code
da: Sprogkode

en: About
da: Om

en: Profile type
da: Profil type
