Users Account Modal (1.0.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja
