Users Account Modal (1.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Register
gl: Rexistrar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Language code
gl: Código do idioma

en: About
gl: Información
