Users Account Modal (1.0.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Register
id: Daftar

en: Password
id: Sandi

en: Language code
id: Kode bahasa

en: About
id: Tentang

en: Profile type
id: Tipe Profil
