Users Account Modal (1.0.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Password
lv: Parole

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par
