Users Account Modal (1.0.3) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Register
ms: Daftar

en: Login
ms: Log masuk

en: Password
ms: Kata laluan

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: About
ms: Perihal
