Users Account Modal (1.0.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
