Users Account Modal (1.0.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Register
ne: दर्ता

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: About
ne: बारेमा
