Users Account Modal (1.0.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Register
ro: Înscriere

en: Password
ro: Parolă

en: Language code
ro: Codul limbii

en: About
ro: Despre

en: Profile type
ro: Tipul profilului
