Users Account Modal (1.0.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Register
sk: Registrovať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o

en: Profile type
sk: Typ profilu
