Users Export (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Other
ug: باشقا

en: Blocked
ug: توسۇش
