Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Export
be: Экспарт

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: Date format
be: Фармат даты

en: Blocked
be: Заблакавана

en: About
be: Аб
