Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Export
he: יצוא

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Blocked
he: חסום

en: Missing
he: חסר

en: About
he: אודות

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
