Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Use
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
