Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Date format
ne: मिति ढाँचा
