Users Export (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Definições

en: Export
pt: Exportar

en: User
pt: Utilizador

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Active
pt: Ativo

en: Date format
pt: Formato de data

en: Memory Limit
pt: Limite de Memória

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Missing
pt: Em falta

en: All Users
pt: Todos os Utilizadores

en: Use
pt: Usar

en: About
pt: Sobre

en: Download File
pt: Descarregar ficheiro
